KONKURS

Z okazji dzisiejszej premiery nowej książki Niny Majewskiej-Brown pod tytułem "Nina", wraz z wydawnictwem Rebis chciałabym zaprosić państwa do wzięciu udziału w konkursie gdzie główną nagrodą jest czterotomowy cykl o Ninie. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Życie Niny nie jest usłane różami. Starcia z teściami, utrata męża, wychowywanie dziecka kochanki, wszystko to miało duży wpływ na życie naszej bohaterki i jej rodziny. Podejmując decyzje kierowała się zarówno emocjami jak i rozumem, nierzadko rzucała się na głęboka wodę nie bacząc na konsekwencje.

A czym wy kierujecie się w życiu? Ze stoickim spokojem rozważacie każde za i przeciw przed podjęciem decyzji, działacie impulsywnie kierując się głosem serca a może jest to zależne od sytuacji?


Szczegóły i regulamin konkursu :

1. By wziąć udział w konkursie należy być obserwatorem bloga czytankanadobranoc.blogspot.ie oraz fanem Domu Wydawniczego Rebis na FB

2. Odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczamy TYLKO w komentarzach do postu. Prace wysyłane na e-mail nie bedą brane pod uwagę.

3. Wszystkie prace muszą być napisane samodzielnie. 

4. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga, nagroda sponsorowana jest przez Dom Wydawniczy Rebis.

5. Konkurs trwa od 13 czerwca 2017 do 26 czerwca 2017.

6. W konkursie mogą brać wszystkie osoby posiadające adres korespondencyjny na terenie polski. Organizator konkursu ponosi koszt wysyłki.
7. Teksty nie mogą przekraczać 2000 znaków ze spacjami.

8. Autor najlepszej pracy zostanie wyłoniony przez organizatora konkursu.

9. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu w przeciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu


Wszystkim życzę powodzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 CZYTANKA NA DOBRANOC , Blogger